Związek Polskich Artystów Plastyków
jest największym w kraju stowarzyszeniem twórców, założonym w 1911 r. w Krakowie. Zrzesza ponad 5.000 artystów sztuk wizualnych o specjalnościach: malarstwo, grafika, rzeźba, medalierstwo, ceramika, szkło, witraż, tkanina, wzornictwo przemysłowe, architektura wnętrz, mebel, scenografia, konserwacja dzieł sztuki, wystawiennictwo, itp. Do ZPAP przyjmowani są absolwenci akademii sztuk pięknych i innych szkół wyższych kształcących w kierunkach plastycznych.

Rachunkowość dla organizacji pozarządowych

Frux sp. z o.o. to biuro rachunkowe, które doskonale zna specyfikę organizacji pozarządowych. Biuro współpracuje z ekspertami z branży NGGO: prawnikami, specjalistami od podatków, finansowania działalności ze środków publicznych i europejskich, które specjalizują się w trzecim sektorze by móc jak najlepiej świadczyć nasze usługi. 

Tuzer Group

Biuro podróży Tuzer Group to biuro agencyjne, które istnieje od 2013 roku. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi touroperatorami w kraju. Dajemy Państwu możliwość rezerwacji wakacji przez internet, call center oraz punkcie sprzedaży.

GMTP sp. z o.o.

Obsługa rachunkowo-prawna aukcji sztuki na rzecz Fundacji International Institute of Art and Business Poland East Baleares.

Koordynacja usług turystycznych.